Akademia Naszych Winnic

0
Akademia Naszych Winnic
ch 1
Udostępnij:

Akademia Naszych Winnic to nowa platforma służąca edukacji polskich winiarzy. Przedstawiana tu oferta szkoleń i spotkań będzie odpowiadać wprost na zapotrzebowania zgłaszane nam przez samych zainteresowanych. Nie zabraknie też naszych propozycji, które będą wskazywać te obszary i zagadnienia związane z polskim winiarstwem, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Będziemy łączyć teorię z praktyką, bo tylko takie podejście pozwala dobrze poznać temat.

Nie będą to stałe cykliczne zajęcia, ze z góry określonym harmonogramem i agendą. Założyliśmy, że oferta AkaNaWin, tak w skrócie będziemy nazywać tą platformę edukacyjną, dotyczyć będzie tematycznych szkoleń branżowych.

Szkolenia w ramach AkaNaWin prowadzić będą doświadczeni praktycy, winiarze, którzy osiągnęli już spore sukcesy w tej branży, mają odpowiednią wiedzę i zaplecze. Nasi Akademicy szkolić się będą w najbardziej odpowiednich do tego miejscach – bezpośrednio w polskich winnicach i ich przetwórniach.

nw

W naszej ofercie nie zapomnimy także o nauce degustacji i oceny wina – jakże ważnych dla winiarzy. Trudno jest bowiem zrobić dobre wino, jeśli nie potrafi się go właściwie ocenić. Wiedza ta jest niezbędna również przy sprzedaży wina, szczególnie dla tych, którzy chcą połączyć produkcję wina z ofertą enoturystyczną.

Szkolenia odbywać będą się w grupach o różnym stopniu zaawansowania, dostosowanym do poziomu wiedzy uczestników.

Czekamy na zgłoszenia tematów, które Was interesują.

Na początek mamy dwie propozycje weekendowych szkoleń dla zaawansowanych.

  • Produkcja win musujących.
  • Stabilizacja wina.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na redakcja@naszewinnice.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here