Działka z winnicą na sprzedaż

0
Działka z winnicą na sprzedaż
20190716 092320
Udostępnij:

Malowniczo położona winnica poszukuje nowych, oddanych właścicieli, którzy będą kontynuować naszą szesnastoletnią pracę.

Do sprzedania łącznie 12,217 m2 (1,2 ha) działki rolno-budowlanej (łącznie 32,5 ara gruntów budowlanych) w niezwykle zacisznym miejscu w sąsiedztwie lasu (grzyby, borówki!). Pobliskie zjazdy z autostrady A4 (Bochnia 14km, Brzesko 10 km) umożliwiają dobrą komunikację z Krakowa, Tarnowa oraz z innych zakątków Polski.

Na części działki założona i pielęgnowana jest winnica – ok. 330 krzewów – słynna już w regionie z aromatycznych owoców nadających się do produkcji wina oraz jako owoc deserowy. Smak i aromat naszych winogron przewyższa wielokrotnie sklepowe importy a dobre przystosowanie do klimatu i odporność na choroby naszego szczepu (Vitis labrusca Niagara) połączone z południową ekspozycją stoku zapewniają rokroczne bogate zbiory (min. 1,5-2 tony). Ponadto na działce znajduje się niewielki sad ze śliwami, mirabelkami oraz orzechami włoskimi.

Urok tego miejsca podkreśla zabytkowa kapliczka schowana pod rozłożystą lipą.

Dojazd do działki z dwóch stron drogą publiczną, jedną asfaltową, drugą częściowo utwardzoną. Prąd i gaz znajdują się po drugiej stronie drogi, woda w drodze.

Jest to miejsce idealne na odpoczynek, spotkanie z przyrodą, ale także umożliwiające zamieszkanie i/lub rozkręcenie biznesu winiarsko-gastronomicznego. W miejscowym planie zagospodarowania teren oznaczony jest symbolami MN, MN1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczalną funkcją usługową) oraz R (tereny rolnicze).

Wieś Dębina to typowa małopolska wieś rolnicza (dom kultury, sklep spożywczy, sklep budowlano-rolniczy, gospodarstwo pszczelarskie), natomiast sąsiadujące z nią wsie oraz miasta zapewniają dobrą infrastrukturę sklepów, przedszkoli, szkół, ośrodków zdrowia oraz szeroką gamę atrakcji turystycznych (Kopalnia Soli w Bochni, Zamek w Nowym Wiśniczu, Puszcza Niepołomicka, wreszcie Kraków, Wieliczka oraz wiele innych mniej znanych perełek Małopolski).

Cena

210.00,00 PLN (dwieście dziesięć tysięcy złotych).

Nr telefonu 576 778 520

e-mail winnica@bachminska.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here