Winnica Bachusowe Pole

0
Winnica Bachusowe Pole
Winnica Bachusowe Pole
Udostępnij:

Nazwa Bachusowe Pole jest niejako hołdem w stronę kultury i historii powstania wina oraz przekazów mitologicznych z nim związanych. Powstała w 1993 roku. Pragniemy aby święto winobrania, trwało u nas cały rok!

Wino, jest to napój który rozbudza wyobraźnię, przywołuje wspomnienia i zmusza kubki smakowe do intensywnej pracy. Po pierwszym łyku, przenosi nas w słoneczne miejsca.

Mała wieś w Toskanii, lekki powiew ciepłego, południowego wiatru, śpiew ptaków, dźwięk dzwonów z placu w centrum. Cichy gwar, muzyka w radio, na skórze czujemy promienie wrześniowego słońca. Przed nami świeżo upieczony chleb, deska serów, miseczka z oliwą oraz bukłak wina. Piękny krajobraz kolorowych pagórków z rzędami smukłych cisów.
To jest właśnie stan, w który chcemy wprowadzić klienta, który próbuje nasze wina.

Proces powstawania wina jest długi i czasochłonny. Winiarz wkłada całe serce oraz swoją wiedzę w pracę nad winnicą, by końcowy twór – wino – było tym, czego szukał klient.

Gdy widzimy nalane wino do kieliszka, oceniamy jego barwę, gęstość. Czy przechodzi przez nie światło? Czy gdy wąchamy wino, tuż przed jego wypiciem, zamykamy oczy i widzimy kosz pełen jeżyn? A może to jednak orzechy, a być może ananasy? Wino kryje w sobie wiele smaków i aromatów. Wszystko zależy od interpretacji klienta, potraw z jakimi jest podane oraz okazji przy jakich się świętuje.

Bardzo cieszymy się, że z każdym dniem, liczba wielbicieli napoju bogów w Polsce rośnie. Mamy nadzieję, że naszą ciężką pracą oraz doświadczeniami z podróży, włożonymi w proces tworzenia naszego wina, będziemy w stanie zadowolić wszystkich klientów.

bp
bp 4
bp 2
bp 2
bp 5
image
image
bp kontakt

/dr/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here