Koleją winne klimaty

0
Koleją winne klimaty
plakatkolej scaled 1
Udostępnij:

Zapraszamy Państwa do jedynego takiego pociągu w Polsce. 26 sierpnia ok. godziny 7:20 ze stacji Kraków Główny ruszy pociąg na XVII Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle.

Każdy z pasażerów otrzyma zestaw powitalny (w tym voucher na żurek) a podczas podróży będziecie mogli degustować wina z X Konkursu Polskich Wina w Jaśle oraz przysmaków od naszych sponsorów: Ser Jest Ser oraz OlaOle pierniki i słodycze. O Wasze nawodnienie zadba Domowy Niezbędnik.

Planowy przyjazd do Jasła to godzina 10:05. Prosto z peronu, na spacer w kierunku Międzynarodowych Dni Wina zabierze Was przewodnik z Muzeum Regionalnego w Jaśle. Na rynku czekał będzie na Was prawdziwy, podkarpacki żurek.

Powrót pociągu zaplanowany jest ok. godziny 19:29 z Dworca w Jaśle (w Krakowie 22:43). A w międzyczasie na jasielskim rynku czekać będzie na Was 40 stoisk winiarskich z całej Polski, Jarmark Produktów Regionalnych oraz Warsztaty Degustacyjne (więcej informacji już wkrótce, ale uprzedzając pytania – zdążycie na warsztaty).

Bilety na pociąg (dostępne na stronie głównej www.winiarze-jaslo.pl) do końca lipca można zakupić w promocyjnej cenie 180 zł/os., od 1 sierpnia cena regularna będzie wynosiła 199 zł/os. 

PROSIMY O REGULARNE SPRAWDZANIE MAILA, W RAZIE PRZESUNIĘCIA ODJAZDU O KILKA MINUT, PODAMY TAKĄ INFORMACJĘ DROGĄ MAILOWĄ, NA STRONIE ORAZ NA FB DNI WINA.

Pasażerami pociągu, jak co roku, zaopiekuje się WINNICOMANIA.

Zakup biletów oznacza akceptację regulaminu. Regulamin znajduje się w stopce strony głównej www.winiarzejaslo.pl

Bilety do nabycia tutaj: www.winiarze-jaslo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here