WINE EXPO POLAND 2015

0
WINE EXPO POLAND 2015
1da7a0ac7a34d319d36fde2ba2a083ea
Udostępnij:

Już 16-17 października w samym sercu Polski odbędzie się jedna z najważniejszych imprez winiarskich tego roku – Wine Expo Poland 2015. W ciągu dwóch niezwykłych dni Warszawa stanie się centrum biznesowym i towarzyskim dla producentów, importerów, dystrybutorów oraz miłośników wina. Targi są odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek wina w Polsce, a także rozkwit sieci wine-barów i sklepów specjalistycznych, co jest najbardziej zauważalne na mapie nowych lokali stolicy.

Jako, że wino doskonale komponuje się z wieloma potrawami i wspaniale łączy się ze smakiem najwyższej jakości oliwy z oliwek, Wine Expo Poland 2015 odbędzie się równolegle z Warsaw Oil Festival – Festiwalem Oleju. Targi będą doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej gamy win potencjalnym konsumentom, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych z profesjonalistami z branży. Co więcej, na Wine Expo Poland 2015, doświadczeni sommelierzy doradzą jak wybrać, degustować, a także przechowywać wino.

Lokalizacja

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się w jednym z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczych w Europie – EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Centrum jest profesjonalnie przygotowane do obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń towarzyszącym targom – degustacji, seminariów, spotkań branżowych.

Data

16-17 Października 2015

Główny Patron Medialny : Magazyn WINO

Partner Strategiczny: Winicjatywa

Patroni medialni: Nasze Winnice, KUKBUK, Kobiety i Wino, Rynki Alkoholowe, PSPO, Informator Spożywczy, dotrzechDYCH

Kontakt

Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival

Klaudia Skubisz

+48 / 531 814 009

www.wineexpopoland.pl

www.warsawoilfestival.pl

Do zobaczenia na Wine Expo Poland 2015!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here