XII Konwent Polskich Winiarzy

0
XII Konwent Polskich Winiarzy
7d13cc638b031f8ce1bae1b0204ae77c
Udostępnij:

Serdecznie zapraszamy wszystkich polskich winiarzy na doroczny Konwent, który odbędzie się w dniach 16–17 listopada 2017 roku w Krakowie. Mamy więc znów okazję, aby spotkać się na najstarszej cyklicznej ogólnopolskiej imprezie naszego środowiska, podzielić się doświadczeniami i wspólnie ocenić swoje wina.

 

Bieżący, dwunasty już Konwent Polskich Winiarzy odbywa się w dość szczególnej formule, jest bowiem powiązany z największymi targami winiarskimi w Polsce – 15. Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO 2017. Tegoroczna edycja wspomnianych targów przebiega pod hasłem polskiego wina. W ramach tak zwanych Dni Polskiego Wina podczas całych targów od 15 do 17 listopada 2017 r., odbędzie się szereg prezentacji w formie seminariów i degustacji prezentujących dorobek polskich regionów winiarskich i poszczególnych winnic. Również uczestnicy tegorocznego Konwentu będą mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach, a także zaprezentować swoje wina szerszej targowej publiczności.

Głównym punktem programu Konwentu będzie jak w poprzednich latach degustacja panelowa, podczas której zaproszeni eksperci będą komentować wina nadesłane przez uczestników. Tym razem odbędzie się ona w drugi dzień imprezy, w piątek 17 listopada. Zachęcamy jednak do wcześniejszego przyjazdu, gdyż program Konwentu przewiduje sporo atrakcji w czwartek 16 listopada. W obydwu tych dniach przewidziano ciekawe seminaria tematyczne, adresowane przede wszystkim do tych winiarzy, którzy już prowadzą komercyjną produkcję wina, albo zamierzają podjąć taką działalność.

Z myślą o takich właśnie uczestnikach Konwentu, którzy poważnie podchodzą do swojej działalności winiarskiej, przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami targów specjalną ofertę zaprezentowania się na ENOEXPO 2017 na własnym stoisku za bardzo promocyjną cenę.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym regulaminie Konwentu, programie oraz specjalnie dla Was przygotowanej ofercie wystawienniczej Targów ENOEXPO.

Serdecznie zapraszamy!

Praktyczne informacje dla uczestników Konwentu

Miejsce:

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków.

Zakwaterowanie:

Dla uczestników organizowanych w EXPO Kraków wydarzeń, oferujemy hotele w atrakcyjnych cenach i na preferencyjnych warunkach. Polecamy zarówno małe rodzinne pensjonaty, obiekty 2 i 3 gwiazdkowe, jak i 4 i 5 gwiazdkowe hotele. Wszystkie zlokalizowane są blisko centrum Krakowa z łatwym dojazdem do EXPO Kraków.

Prosimy o kontakt z działem rezerwacji hotelowych: Iwona Karmańska-Walczak, tel. +48 12 651 90 21, www.targi.krakow.pl

W załącznikach do pobrania:

– Regulamin XII KPW

– oferta dla uczestników dni polskiego wina

– oferta hoteli Targi Eno Expo

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here