Międzynarodowy Konkurs Winiarski VINOFORUM – zaproszenie do udziału

0
Międzynarodowy Konkurs Winiarski VINOFORUM – zaproszenie do udziału
a7c7e20ef55b9c6f68541bcec8a4cfb6
Udostępnij:

Już wkrótce odbędzie się XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu VINOFORUM, jednego z największych konkursów winiarskich w Europie środkowej. Konkurs ma formułę wędrującą i w tym roku zawita do słowackiego Trenczyna. Warto przypomnieć, że to właśnie w Trenczynie w 2009 roku przydarzył się pierwszy zagraniczny medal dla Polskiego wina. Srebrny medal zdobyło wtedy likierowe wino z 2007 roku z Winnicy Golesz.
Ocena konkursowa win odbędzie się 30 i 31 października. Opłata za udział w konkursie od każdej zgłoszonej próbki wina (6 butelek) jest już tradycyjnie dla polskich win obniżona do 30 euro.

Wina na konkurs Muvina 2014 można oczywiście wysyłać na podany adres do Trenczyna, a opłatę przelewać na zagraniczne konto organizatorów. Wygodniej będzie jednak skorzystać z pomocy Romana Myśliwieca, który zadeklarował się zawieźć próbki jadąc na konkurs.Termin nadsyłania lub osobistego dostarczania próbek do 28 października, na adres 38-200 Jasło, ul. Krakowska 100 a, tel. 602 375 851

Wszystkie informacje na temat warunków udziału w konkursie znajdują się w załączonych dokumentach (regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię