Zgłoś swoje wina na MUVINA 2021

0
Zgłoś swoje wina na MUVINA 2021
1 9
Udostępnij:

Międzynarodowy Konkurs MUVINA 2021 już niedługo, ostatni dzwonek by zgłosić swoje wina i zdobyć cenne medale. To jeden z najbardziej znanych konkursów w Europie Środkowej, w tym roku odbędzie się już po raz 26.  

Międzynarodowy Konkurs MUVINA w Preszowie na Słowacji co roku odbywa się pod patronatem Międzynarodowej Organizacji Winorośli i Wina OIV w Paryżu. Od kilkunastu lat polskie wina regularnie zdobywały medale w tym konkursie. Jak będzie w tym roku? Zachęcamy winiarzy do zgłaszania swoich win.

Organizatorzy złożyli wniosek o rejestrację w UE, co zapewni jego pełną akceptację na całym świecie. Dla polskich winiarzy to doskonała okazja do skonfrontowania swoich win na międzynarodowym forum.  

Zapraszamy do zgłaszania swoich win na 26. Międzynarodową Wystawę Win MUVINA 2021, której konkurs odbędzie się w dniach 16 – 19 czerwca 2021 r. Z udziałem enologów o międzynarodowej renomie.

Opłata rejestracyjna przy zgłaszaniu win do oceny w konkursie wynosi 50 euro od każdej zgłoszonej próbki wina (3 butelki), ale dla polskich winiarzy wynegocjowana zniżka – 100 zł/za próbkę (3 butelki).

Wszystkie informacje na temat warunków udziału w konkursie do pobrania na stronie organizatora muzeumvin.sk

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i wysłać na adres organizatorów: muzeum.vin@stonline.sk do 10 czerwca br. włącznie. Próbki win należy dostarczyć osobiście lub wysyłać kurierem, najpóźniej do 10 czerwca br., na adres organizatora lub opcjonalnie na adres: Ewa Wawro, 38-200 Jasło, ul. Gorajowicka 15.

Formularz zgłoszeniowy MUVINA 2021 pobrać można tutaj:

www.muzeumvin.sk

MUZEUM WINA
Inż.
Dušan HAŽÍR
mail: muzeum.vin@stonline.sk
Floriánova ul. Faks: 051/7733665

080 01 Presov

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here