Zgłoś swoje wina na MUVINA 2022

0
Zgłoś swoje wina na MUVINA 2022
Udostępnij:

Muzeum Wina w Preszowie przygotowuje 27 edycję Międzynarodowego Konkursu Win MUVINA 2022.

– Będę zaszczycony mogąc powitać Wasze wspaniałe wina na konkursie, który ponownie odbywa się pod auspicjami OIV Paris, w tradycyjnym czerwcowym terminie. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w załączonych dokumentach. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu – informuje inż. Dušan Hažír, Eques de Vino OEVE, Muzeum Wina w Preszowie, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego MUVINA.

Międzynarodowy Konkurs MUVINA to jeden z najbardziej znanych konkursów w Europie Środkowej, w tym roku odbędzie się już po raz 27., jak zawsze pod patronatem Międzynarodowej Organizacji Winorośli i Wina OIV w Paryżu. Dla polskich winiarzy to doskonała okazja do skonfrontowania swoich win na międzynarodowym forum. 

Zapraszamy do zgłaszania się ze swoimi winami na 27. Międzynarodowy Konkurs Win MUVINA 2022, który odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2022 r. z udziałem enologów o międzynarodowej renomie.

Opłata rejestracyjna przy zgłaszaniu win do oceny w konkursie wynosi 50 euro od każdej zgłoszonej próbki wina (3 butelki), ale dla polskich winiarzy wynegocjowana przez nas zniżka do 100 zł/za próbkę (3 butelki).

Wszystkie informacje na temat warunków udziału w konkursie do pobrania na stronie organizatora www.muzeumvin.sk   

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i wysłać na adres organizatorów: muzeum.vin@stonline.sk do 10 czerwca br. włącznie. Próbki win należy dostarczyć osobiście lub wysyłać kurierem, najpóźniej do 10 czerwca br., na adres organizatora lub opcjonalnie na adres: Ewa Wawro, 38-200 Jasło, ul. Gorajowicka 15.

Formularz zgłoszeniowy MUVINA 2021 pobrać można tutaj: www.muzeumvin.sk

MUZEUM WINA
Inż. Dušan HAŽÍR
mail: muzeum.vin@stonline.sk
Floriánova ul. Faks: 051/7733665
080 01 Presov

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here