Zgłoś swoje wina na MUVINA! To już 28. edycja prestiżowego konkursu

0
Zgłoś swoje wina na MUVINA! To już 28. edycja prestiżowego konkursu
Munina
Udostępnij:

Ten prestiżowy międzynarodowy konkurs win Muvina Prešov odbędzie już po raz 28., w tym roku ten MUVINA 2023  odbędą się w dniach 21-24 czerwca.

Tradycyjnie Międzynarodowy Konkurs Muvina odbywa się zawsze pod  patronatem Międzynarodowej Organizacji OIV w Paryżu,  a to gwarantuje jego wysoki poziom i międzynarodową rangę.

Próbki konkursowe należy zarejestrować najpóźniej do 10 czerwca i dostarczyć do organizatora najpóźniej do 15 czerwca 2023. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się we wniosku.

Udział polskich win w tym prestiżowym  konkursie w Muzeum Wina w Preszowie od kilkunastu lat należy do stałych wydarzeń w kalendarzu producentów naszych winiarzy. Daje to możliwość skonfrontowania wyników uczciwej i ciężkiej pracy polskich winiarzy na szeroką międzynarodową skalę. Wina oceniane są przez enologów o międzynarodowej renomie.

Będę zaszczycony mogąc powitać Wasze wspaniałe wina na konkursie, który ponownie odbywa się pod auspicjami OIV Paris, w tradycyjnym czerwcowym terminie. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w załączonych dokumentach. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu – informuje inż. Dušan Hažír, Eques de Vino OEVE, Muzeum Wina w Preszowie, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego MUVINA.

Opłata rejestracyjna przy zgłaszaniu win do oceny w konkursie wynosi 50 euro od każdej zgłoszonej próbki wina (3 butelki), ale dla polskich winiarzy wynegocjowana przez nas zniżka do 100 zł/za próbkę (3 butelki).

Wszystkie informacje na temat warunków udziału w konkursie do pobrania na stronie organizatora www.muzeumvin.sk  

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem swoich najlepszych win!

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i wysłać na adres organizatorów: muzeum.vin@stonline.sk do 10 czerwca br. włącznie, ale lepiej z tym nie zwlekać do ostatniej chwili.  Próbki win należy dostarczyć osobiście lub wysyłać kurierem, najpóźniej do 15 czerwca br., na adres organizatora lub opcjonalnie na adres: Ewa Wawro, 38-200 Jasło, ul. Gorajowicka 15. 

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy na adres muzeum.vin@stonline.sk lub redakcja@naszewinnice.pl , ewentualnie proszę wysłać sms z prośbą o kontakt w sprawie MUVINA 2023, tel. 502 146 485 – informuje Ewa Wawro, red. nacz. portalu www.naszewinnice.pl

Formularz zgłoszeniowy MUVINA 2021 pobrać można tutaj: www.muzeumvin.sk

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here