Zgłoś wino do międzynarodowego konkursu Galicja Vitis 2014

0
Udostępnij:

Zapraszamy winiarzy do zgłaszania swoich win do IV Międzynarodowego Konkursu Win Galicja Vitis 2014. Po raz kolejny ten największy konkurs winiarski w Polsce odbędzie się w przepięknej scenerii Zamku w Łańcucie.

Ubiegłoroczna edycja Konkursu zakończyła się wielkim sukcesem. Do trzeciej edycji Międzynarodowego Galicyjskiego Konkursu Win Galicja Vitis przystąpiło 254 wina z Czech, Francji, Gruzji, Polski, Republiki Południowej Afryki, Słowacji, Słowenii, USA, Węgier i Włoch. Przez dwa dni oceniało je 15-osobowe międzynarodowe jury, podzielone na trzy pięcioosobowe komisje. Jurorzy, wśród których nie zabrakło dziennikarzy branżowych oraz krytyków winiarskich nie szczędzili organizatorom pochwał.

Relacje i komentarze można przeczytać tutaj: Sukces Galicja Vitis!

W tym roku organizatorzy – Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia – liczą na jeszcze większe zainteresowanie konkursem. Głównym partnerem przy organizacji tej niezwykle prestiżowej imprezy jest Województwo Podkarpackie – http://umwp.podkarpackie.pl, do grona pozostałych partnerów należą także: Polski Instytut Winorośli i Wina – http://instytutwina.pl, Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vitis” oraz Muzeum – Zamek w Łańcucie – http://zamek-lancut.pl.

Portal nasze Winnice jest jednym z patronów medialnych IV GKW.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo tutaj: Zaproszenie dla winiarzy.

Ewa Wawro

lpgotypy zbiorczy GKW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here