„Enotechnika dla winiarzy” już zaprasza!

2
„Enotechnika dla winiarzy” już zaprasza!
4a606feeb074f807e1a3d37a1e32f62f
Udostępnij:

Kilka dni temu oficjalnie uruchomiona została w Jaśle nowa placówka firmy Trendi z Wadowic – „Enotechnika dla winiarzy”. Ten wyjątkowy w swojej ofercie salon prezentacyjny firmy, ma się czym pochwalić. Oprócz bogatej oferty sprzętowej zapewnia niezwykle życzliwą i profesjonalną obsługę.

„Enotechnika dla winiarzy” to nowoczesny salon, który prezentuje, oferuje i udostępnia zainteresowanym nowoczesny sprzęt stosowany w technologii winiarskiej, szeroko i chętnie stosowany przez winiarzy, nie tylko w Polsce. Oferta firmy Trendi jest konkurencyjna nie tylko pod względem cenowym.

Jesteśmy bezkonkurencyjni pod względem jakości oferowanego sprzętu i obsługi poserwisowej – podkreśla Kazimierz Pływacz, właściciel firmy Trendi. – Nie ma takiej możliwości, by nasz klient spotkał się z jakimikolwiek trudnościami związanymi np. z brakiem części zamiennych czy uzupełnieniem potrzebnego sprzętu.

Przez kilka lat działalności Trendi dała się poznać, jako firma solidna i odpowiedzialna.

Nasi klienci chętnie do nas wracają, uzupełniają zapasy i potrzeby sprzętowe, a to oznacza, że są zadowoleni z naszych usług. Z wieloma z nich zostaliśmy przyjaciółmi, co niezwykle sobie cenię – dodaje pan Kazimierz.

W ofercie salonu znaleźć można praktycznie wszystko, czego potrzebuje winiarz. – Na każdy problem techniczny jesteśmy w stanie poradzić klientom i dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych – podkreśla Pływacz.

Jedną z ciekawostek technicznych, którą proponuje „Enotechnika dla winiarzy” są worki filtracyjne dla pras śrubowych Robix w różnych rozmiarach. – Nie ma producenta, który by takie worki produkował. Dostarczmy je także na eksport dla Węgrów – mówi Pływacz. – Produkujemy je sami wykorzystując nasze krajowe materiały, trwałe mocne i co najważniejsze dopuszczone do kontaktu z żywnością. Mamy też absolutną nowość na rynku pras winiarskich – prasę z napędem pneumatycznym. To prasa powietrzna, która świetnie zastępuje tzw. hydroprasę. W rejonach, gdzie okresowo brakuje wody jest nieoceniona. Prasa, która jest napędzana kompresorem powietrza znakomicie podoła wszelkim wymaganiom w okresach suszy czy lokalnych problemów z wodą.

Salon prezentacyjny firmy Trendi mieści się w Jaśle, przy ul. Granicznej 24. Przed spotkaniem warto jest jednak wcześniej się umówić. Wystarczy zadzwonić, tel : 602 249 107

Z bogatą ofertą firmy Trendi będzie się można zapoznać także podczas Międzynarodowych Dni Wina w Jaśle.

Zapraszamy na nasze stoisko. Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny będziemy mogli gościć w tym czasie Jaśle, w stolicy polskiego winiarstwa i uczestniczyć w tym wyjątkowym, nie tylko w skali kraju, wydarzeniu – mówi Kazimierz Pływacz.

Artykuł sponsorowany

2 KOMENTARZE

  1. Potwierdzam rzetelność i solidność Firmy TRENDI z Wadowic Pana Kazimierza PływaczaRyszard Fryc właściciel winnicy z Nowego Sącza – stały klient Firmy TRENDI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here