Kobiety i Wino

1
Kobiety i Wino
e791ab626e6785062374d45b25cc6e7f
Udostępnij:

25 marca w winiarni Konfederacka 4 w Krakowie spotkała się grupa 17 kobiet w celu założenia stowarzyszenia Kobiety i Wino. Głównym celem stowarzyszenia jest rozwój zawodowy kobiet związanych z winem poprzez wyrównywanie szans, edukacji i promocji.Stowarzyszenie jest w trakcie rejestracji.

Stowarzyszenie Kobiety i Wino jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla wszystkich kobiet pracujących w branży gastronomicznej i winiarskiej: sommelierek, enolożek, właścicielek winnic, właścicielek lokali gastronomicznych, managerek, przedstawicielek firm z branży HoReCa, importerek wina, szefowych kuchni, autorek książek gastronomicznych i winiarskich, jak i przedstawicielek mediów branżowych, nauczycielek przedmiotów zawodowych i ekspertek kulinarnych oraz pasjonatek wina i winiarstwa. Stowarzyszenie korzysta również z doświadczenia zawodowego mężczyzn zarówno z kraju jak i zagranicy.

P3253137

Już teraz zapraszamy Panie do współpracy. Do stowarzyszenia może przystąpić każda kobieta przy rekomendacji dwóch członków stowarzyszenia. Nowi członkowie będą przyjmowani już za kilka miesięcy po sfinalizowaniu formalności. Zgłoszenia przyjmujemy na adres kobietyiwino@gmail.com.

Monika Bielka-Vescovi
Kobiety i Wino
www.kobietyiwino.com

1 KOMENTARZ

  1. Zabij, ale nie pojmę, co kobiety chcą wyrównywać. Przecież głowy mają mocniejsze o facetów (widziałem na weselach i degustacjach), dłużej żyją – czyli mają także mocniejsze wątroby, lepiej sprawdzają się przy motyce, bo są dokładniejsze, że już nie wspomnę o kubkach smakowych, sokolim wzroku, itd. No chyba, że tężyznę fizyczną. O, my nieszczęśni! 😆

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here