Nowe rozdanie w SWP

0
Nowe rozdanie w SWP
15af91003feb7702e5dbaacbf2f17e89
Udostępnij:

Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia od wczoraj ma nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Wybory przeprowadzone zostały podczas sprawozdawczo-wyborczego Walnego Zebrania Członków SWP.

Z przedstawianych sprawozdań finansowych, organizacyjnych i szkoleniowych za 2015 r. wynika, że ustępujący zarząd przekazuje następcom Stowarzyszenie w dobrej i stabilnej kondycji.

O tym, że Roman Myśliwiec, były już prezes Stowarzyszenia oraz Ewa Wawro, sekretarz SWP nie będą więcej kandydować do władz Stowarzyszenia wiadomo było już od ponad roku. O reelekcję nie ubiegał się także były skarbnik SWP Zbigniew Krzyżak. Z tego też powodu w 2015 r. w Stowarzyszeniu prowadzono szereg działań mających wyłonić nową ekipę ludzi, którzy pokierują dalszą działalnością SWP.

Członkowie Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia wraz z nowymi władzami SWP, składają serdeczne podziękowania ustępującemu Zarządowi za wieloletnią pracę i wniesiony wkład w rozwój Stowarzyszenia. Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności na rzecz rozwoju i promocji podkarpackiego i polskiego winiarstwa. Dziękując, żywimy nadzieję na owocną współpracę, pomoc i dzielenie się własnymi doświadczeniami, wspierającymi działania Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia – napisał na stronie SWP Dariusz Rosół, obecny wiceprezes SWP, rekomendowany na funkcję prezesa przez Romana Myśliwca. D. Rosół, właściciel Przeworskich Winnic nie przyjął propozycji zgłaszając kandydaturę Marka Nowińskiego, właściciela Winnicy Dwie Granice, który wcześniej pełnił już funkcję prezesa zarządu SWP. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

W skład wybranych wczoraj władz Stowarzyszenia wchodzą:

ZARZĄD SWP

Nowiński Marek – prezes SWP
Rosół Dariusz – wiceprezes SWP
Mazurak Dorota – sekretarz SWP
Kotowicz Krzysztof – skarbnik SWP
Froń Radosław – członek zarządu
Ligęzka Andrzej – członek zarządu
Mierzejewski Grzegorz – członek zarządu

KOMISJA REWIZYJNA

Lisak Paweł – przewodniczący komisji
Karbarz Wiesław – członek komisji
Matłok Wacław – członek komisji

– Nowemu zarządowi życzę zapału do pracy i kontynuacji bogatych, 10-letnich osiągnięć SWP! Cieszę się, że udało nam się wczoraj wybrać kompletny zarząd i mocny skład komisji rewizyjnej! To dobrze wróży przyszłości SWP. Powodzenia! – mówi Roman Myśliwiec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here