PAW zaprasza! Wybierz interesujące Cię wykłady!

0
PAW zaprasza! Wybierz interesujące Cię wykłady!
a47bdb2ae5a99dc68185bc94a1d4224c
Udostępnij:

30 stycznia ruszają zajęcia drugiej edycji rocznego Studium Praktycznego Winiarstwa 2016. Zajęcia przeznaczone są dla przyjętej w drodze naboru 27 osobowej grupy Słuchaczy.

Kurs obejmuje łącznie 320 godzin wykładów, podzielonych na 20 zjazdów weekendowych (po 16 godzin każdy), z czego ponad 100 godzin stanowić będą zajęcia praktyczne, odbywające się w winnicy i winiarni. Program kursu jest przystosowany do cyklu wegetacyjnego winorośli i sezonowego cyklu produkcji wina, aby jego uczestnicy mogli w praktyce przećwiczyć wszystkie zabiegi w winnicy i etapy wyrobu wina. Na potrzeby Kursu udostępniona jest winnica doświadczalna o powierzchni 1 ha, na której uprawianych jest 25 odmian winorośli oraz profesjonalna przetwórnia o powierzchni 200 m2 z zapleczem socjalnym, sanitarnym oraz laboratorium. Część zajęć praktycznych odbywa się w laboratoriach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Podobnie jak w roku ubiegłym istnieje możliwość skorzystania z zajęć wykładowych prowadzonych w ramach SPW (wymagane wcześniejsze zgłoszenie     tutaj  i uiszczenie jednorazowej opłaty na podane konto ). Zajęcia warsztatowe i ćwiczenia dostępne są wyłącznie dla słuchaczy Studium Praktycznego Winiarstwa.

Pierwsze wolne zajęcia już 31 stycznia br.

Tabela zjazdów w pierwszym półroczu 2016, z zaznaczonymi zajęciami dostępnymi dla zainteresowanych osób niebędących uczestnikami Studium 2016 w załączniku do pobrania

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here