Scharfenberger, światowy lider w produkcji sprzętu winiarskiego zaprasza!

0
Scharfenberger, światowy lider w produkcji sprzętu winiarskiego zaprasza!
3f51ec9d49bc461803b454a4875d5aa8
Udostępnij:

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte firmy Scharfenberger Maschinenbau, światowego producenta maszyn i urządzeń dla winiarstwa, laureata wielu prestiżowych nagród na międzynarodowych targach.

Firma Scharfenberger Maschinenbau, działająca na rynku branży winiarskiej od 85 lat, ma w nim blisko 60 % udziału w Niemczech, swoje prasy i inne urządzenia regularnie dostarcza do: Francji (gdzie ma dwa przedstawicielstwa), USA (gdzie ma 2 własne filie), Australii i Nowej Zelandii, RPA, Japonii, Chin, Austrii, Rosji, Mołdawii, Rumunii, Węgier, Bułgarii, a od kilku lat także w Polsce.

Tegoroczne Dni Otwarte odbędą się 31 maja 10.00 -17.00 w siedzibie firmy w Bad Dürkheim 67098, Philipp-Krämer-Ring 30, Niemcy. To znakomita okazja do oglądnięcia i poznania technologicznych możliwości pełnej gamy naszych profesjonalnych produktów dla winiarstwa i sokownictwa.

W ofercie: prasy pneumatyczne, szypułkarki do winogron, kombajny z przystawkami do zbioru winogron i oprysków winnic, przenośniki sortujące i transportujące oraz wiele innych.

Jako organizatorzy zapewniamy Państwu darmowy nocleg oraz wyżywienie. Dojazd we własnym zakresie.

Chętnych prosimy o kontakt do dnia 20 maja 2015 z panem Jerzym Krynickim: krynicki@tsn.com.pl, 12 28 44 903.

Liczba miejsc ograniczona

Artykuł sponsorowany

Artykuł powiązany:

Czy niemieckie prasy podbiją polski rynek?

{gallery}galerie/tekst_sponsorowany_prasy{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here