To był dobry rok dla Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia

0
To był dobry rok dla Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia
0445f454d93c4fcc0efc1c70de029529
Udostępnij:

Wczoraj odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia. Przyjęte jednogłośnie absolutorium dla Zarządu nagrodzono gromkimi brawami.
Zarząd SWP przedstawił szczegółowe roczne sprawozdania finansowe i z prowadzonej działalności szkoleniowej. Komisja Rewizyjna, po szczegółowej analizie dokumentów finansowych i protokołów z zebrań zarządu oraz wiedzy zdobytej podczas całorocznego monitorowania prac zarządu złożyła wniosek o udzielenie Zarządowi absolutorium za 2014 r.

W okresie sprawozdawczym Zarząd SWP, w opinii Komisji Rewizyjnej, działał rzetelnie i w pełni angażował się w powierzone i przyjęte do realizacji działania. Prawidłowo prowadzona polityka finansowa a przede wszystkim koncentracja nad skuteczną realizacją celów Stowarzyszenia zawartych w statucie spowodowały opanowanie kryzysowej sytuacji finansowej na początku roku 2014 i uzyskanie dodatniego wyniku finansowego na koniec roku. W związku z powyższym, na podstawie jednomyślnego głosowania członków, Komisja Rewizyjna składa wniosek o udzielenie absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia za rok 2014 i poddaje go pod glosowanie Walnego Zgromadzenia SWP” – czytamy w opinii Komisji Rewizyjnej.

Absolutorium zostało udzielone jednogłośnie. Miłym akcentem były gromkie brawa, jakimi nagrodzono szczególnie pracę i zaangażowanie prezesa Romana Myśliwca.

Ponad rok temu zobowiązałem się do wyprowadzenia Stowarzyszenia z bardzo trudnej sytuacji finansowej. Trudna sytuacja wymagała podejmowania radykalnych i niepopularnych decyzji. Wszystkich, którzy poczuli się dotknięci moimi, według mnie koniecznymi działaniami, przepraszam! Najważniejsze, że Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia ma znów szansę na dalszy rozwój – mówi Roman Myśliwiec, prezes SWP.

Ewa Wawro

{gallery}galerie/walne_luty_2015{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here