Warsaw Food Expo 2023

0
Warsaw Food Expo 2023
Udostępnij:

Piąta edycja  Warsaw Food Expo już 16-18.05.2023 r. w Ptak Warsaw EXPO!
Na dziś jest już 16 845 zarejestrowanych odwiedzających z Polski oraz 2 218 rejestracji z zagranicy, między innymi z Niemiec, Słowacji, Szwecji, Litwy, Łotwy, Estonii  i wielu innych. Tegoroczna edycja targów odbędzie się na 25 000 m2.

Czym jest Warsaw Food Expo?

To jedna z dwóch najważniejszych imprez branżowych w Polsce dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu. Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności. To także idealna okazja do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu produktów. Targi WARSAW FOOD EXPO to też przestrzeń do prezentacji nowości oraz rozmowy o trendach na rynku spożywczym. Nieodłączną częścią wydarzenia jest bogaty program konferencji, seminariów i warsztatów, które stanowią szansę na podjęcie dyskusji o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

W WARSAW FOOD EXPO uczestniczą przedstawiciele sieci handlowych, dystrybutorzy i hurtownie, branża e-commerce oraz sektor HoReCa. W ramach programu Hosted Buyers, który od dwóch lat jest nieodłączną częścią targów, w wydarzeniu biorą udział także kupcy z zagranicy zainteresowani importem żywności do swoich krajów.

Szczegóły: Warsaw Food Expo 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here