Zapraszamy na szkolenie do Brwinowa!

0
Zapraszamy na szkolenie do Brwinowa!
6423aed892dbf43714968caa3f627583
Udostępnij:

Profesjonalna produkcja win gronowych w małym gospodarstwie winiarskim z elementami enoturystyki – to temat przewodni szkolenia organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego we współpracy z Polskim Instytutem Winorośli i Wina. Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 września 2013 (piątek-sobota) w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak zaplanować założenie winnicy, nauczą się podstaw uprawy i ochrony winorośli, a także jak poprawnie zrobić wino gronowe. Omówione zostaną także obowiązujące przepisy prawne i procedury administracyjne związane z komercyjną produkcją wina.

Zainteresowanie polskim winem dynamiczne rośnie, wciąż przybywa nowych winnic, nie można jednak zapominać o tym, że to kosztowana i obarczona ryzykiem działalność, jednak pomimo tego na polskim winie można zarobić. Jak to jest możliwe, dowiedzą się Państwo podczas naszego szkolenia. Atrakcyjnym i bardzo przydatnym tematem kursu, także dla konsumentów wina, będą warsztaty degustacyjne, w trakcie których będzie można nauczyć się jak degustować i oceniać wino.

Więcej tutaj: Szkolenie Profesjonalna produkcja win gronowych w małym gospodarstwie winiarskim z elementami enoturystyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here