Związek Pracodawców Polska Rada Winiarstwa na ProWein 2017

0
Związek Pracodawców Polska Rada Winiarstwa na ProWein 2017
55df0111232e1c4fd8c02e91888d2313
Udostępnij:

W dniach 19-21 marca 2017, w Düsseldorfie, odbyły się Międzynarodowe Targi Win i Alkoholi ProWein 2017. Była to już 23. edycja targów, które od lat wyznaczają trendy w branży winiarskiej i są platformą dającą wystawcom i odwiedzającym okazję, by degustować wina z całego świata. Polskę reprezentowali m.in. członkowie Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa. Firmy: Bartex, Jantoń, Henkell Polska oraz Mazurskie Miody zorganizowały własne stoiska.

Targi ProWein to najważniejsze wydarzenie w świecie winiarstwa prezentujące wina, alkohole, wody mineralne oraz akcesoria używane w branży. To również doskonała okazja do rozwoju kontaktów biznesowych pomiędzy firmami i zaproszonymi gośćmi. Potwierdzają to opinie członków ZP PRW:

„Udział w targach ProWein to dla nas przede wszystkim możliwość prezentacji nowości produktowych spółek naszej Grupy bardzo szerokiemu gronu odbiorców. Przekłada się to oczywiście na wzmocnienie świadomości naszych marek u potencjalnych klientów i konsumentów z całego świata. Przedstawiciele branży HoReCa oraz nasi partnerzy handlowi, będący silną reprezentacją wśród odwiedzających, mają szansę przekonać się, że marki na których koncentrujemy się na polskim rynku, mają ogromne znaczenie dla całej Grupy Henkell. Szeroka dostępność na świecie marek prezentowanych na targach ProWein, świadczy o ich sile i wysokiej akceptacji. Mam tu na myśli m.in. naszą grupową markę – Mionetto Prosecco” – Anna Kalinowska, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Produkcji i Inwestycji Henkell & Co. Polska, Przewodnicząca Rady Głównej ZP PRW.

„Jesteśmy importerem i dystrybutorem, zatem w targach uczestniczyliśmy jako wizytujący. Udział w ProWein pozwala w krótkim czasie spotkać się z wieloma dostawcami z całego świata. Dom Wina ma ich ponad 100 – na targach, oszczędzając czas i koszty, można z każdym z nich porozmawiać twarzą w twarz. Innym aspektem jest poznanie nowych trendów i ciekawostek, które potencjalnie mogą być wykorzystane przez nas do wprowadzenia na polski rynek. Jako właściciele marki wódki Dwór Sieraków, poszukiwaliśmy także kontaktów umożliwiających eksport naszego produktu na rynki zagraniczne. Wystawcy ProWein’u to kopalnia wiedzy w tej dziedzinie” – Artur Boruta, Dyrektor Zarządzający – Dom Wina.

Poprzednia edycja targów ProWein, w 2016 roku, przyciągnęła aż 6.200 wystawców z 50 krajów, którzy w 10 halach targowych zaprezentowali swoją ofertę dla 55.000 odwiedzających.

***

Związek Pracodawców Polska Rada Winiarstwa to największa w kraju organizacja reprezentująca branżę. Zrzesza czołowych producentów i dystrybutorów wina i wyrobów winiarskich, zapewniając całej branży wsparcie eksperckie i prawne, aktywnie włączając się w proces legislacyjny oraz reprezentując sektor wobec organów administracji krajowej i organów UE.

W skład ZP PRW wchodzą: Awe-Bis, Bartex- Bartol, Bognar Wineries Polska, Dom Wina, Henkell&Co. Polska, Jantoń, LeMag, Martini Polska, Mazurskie Miody, Polska Dystrybucja Alkoholi, Warwin.

/dr/

{gallery}galerie/17_rok/pro_wein{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here