Konkurs fotograficzny „Fauna i flora winnic”

0
Konkurs fotograficzny „Fauna i flora winnic”
konkurs fotograficzny
Udostępnij:

Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy zapraszają pasjonatów fotografii oraz winiarzy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym “Fauna i flora winnic.”

Przedmiotem Konkursu są prace fotograficzne przybliżające środowisko naturalne winnic i ich otoczenia, świat roślin i zwierząt zasiedlających winogrady. Interpretacja tematu jest dowolna. Celem Konkursu jest uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody, a wybrane prace fotograficzne pokazane zostaną na wystawie pokonkursowej.
Konkurs ma charakter otwarty. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na wskazany adres mailowy muzeum zgłoszenia zgodnie z Regulaminem dostępnym na stronach Organizatorów. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Do Konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace autorskie, w formacie cyfrowym. Nie dopuszcza się korekt zdjęcia polegających na stosowaniu fotomontażu, a także nanoszenia dodatkowych oznaczeń.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Mamy nadzieję na zaangażowanie osób chcących rozwijać swoją pasję fotograficzną, w tym winiarzy. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe.

regulamin_konkursu_foto_2021.pdf (163.4 KB)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here