Piwno-winna rewolucja w Opolu

0
Piwno-winna rewolucja w Opolu
a8d0dd35ac3aeaea0c447d40f598ed01
Udostępnij:

10 października rusza kolejna edycja Festiwalu Piwa, Wina & Sera „OpolFest”. To jedyne branżowe  wydarzenie tego typu na Śląsku Opolskim.
Organizatorzy zapraszają wszystkich wielbicieli jakościowych trunków i serów do pięknego opolskiego Centrum Wystawienniczo – Kongresowego na  randez-vous  ze smakami i aromatami.

Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na trzy główne strefy: VINALIA – Salon Wina, CYDRONALIA – Salon Cydru i HAPPY BEER DAY – Strefa  Piwa. Na festiwalu można będzie więc degustować  piwa, wina i cydry pochodzące od producentów i rzemieślników z Polski i ze świata. Doskonałym uzupełnieniem piwno-winnej oferty są sery zagrodowe ze Śląska i nie tylko. OpolFest  to także spotkania  winiarzy, browarników, cydrowników, piwowarów domowych i serowarów, to liczne degustacje komentowane oraz warsztaty i szkolenia przygotowane m.in. przez Stowarzyszenie Kobiety i Wino i magazyn „Czas Wina”. Organizatorzy zadbają o odpowiednie kieliszki i szklanki do degustacji win i piw dostępne w serwisie kieliszkowym. Wśród licznych konkursów, koncertów i atrakcji towarzyszących festiwalowi warto wyróżnić piękny pokaz Teatru Ognia Bractwa Feniksa, na który, na zakończenie festiwalu w niedzielę wieczorem zaprasza marka piwa belgijskiego Grimbergen.

Redakcja magazynu  „Czas Wina” zaprasza na dwa warsztaty oraz konkurs Konkurs magazynu „Czas Wina” na „Najlepsze wino festiwalu OPOLFEST 2015” będzie odbywał się poprzez głosowanie publiczności w ankietach zbieranych na stoisku magazynu. 

Więcej o imprezie na czaswina.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię