Słowackie winnice zapraszają

0
Słowackie winnice zapraszają
15abde3c81505959f6d2610e3cdfbe51
Udostępnij:

Po raz siódmy Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce zapraszamy na „Dni otwartych piwnic na św. Urbana”. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24 – 25 maja. Winne piwnice otwarte będą w piątek w godzinach 14-tej -21-ej oraz w sobotę w godz. 12-tej do 21-ej.

– Wspólnie z właścicielami winnic przygotowaliśmy dla Państwa ponad 100 starych, urokliwych piwnic, w których będziecie mogli delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win – mówi Ján Bošnovič, dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce.

 

Bilety wstępu w cenie 40 € (w tym talon o wartości 20 € na zakup win) można rezerwować pod adresem: Zrzeszenie Małokarpacki Szlak Winny – Małokarpacki Ośrodek Oświatowy, Horná 20, Modra, tel.: 00421/33/643 34 89, E-mail: mvc@mvc.sk, www.mvc.sk

Bilet upoważnia do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win. Przy zakupie biletu otrzymujecie kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic” oraz inne niespodzianki. Sądzimy, że będą to niepowtarzalne i miłe przeżycia w atmosferze wiosenno-letniego, sobotniego popołudnia.

Więcej informacji na temat winiarstwa na Słowacji znajdą Państwo na stronie – www.winoslowackie.pl.

ew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię