W Rzeszowie poleje się wino

0
W Rzeszowie poleje się wino
2d6c15d654bd7f03d72e8900a9ebd07f
Udostępnij:

Podkarpaccy winiarze zapraszają do Rzeszowa na niezwykłą imprezę: Galicyjski Festiwal Win 2013. Imprezą towarzyszącą jest III Galicyjski Konkurs Win odbywający się w Zamku w Łańcucie.

Organizatorem imprezy, która odbywać będzie się na wewnętrznym dziedzińcu centrum handlowego Millenium Hall a także w salach hotelu Hilton Inn, jest Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia. W ramach Festiwalu, w dniach 22-23 czerwca odbędą się prezentacje polskich i zagranicznych winnic.

– Swój udział zapowiedziało ok. 30 winiarzy z całej Polski oraz Węgier i Gruzji – mówi Bogdan Kasperek, główny koordynator Festiwalu. – Będą także stoiska prezentujące i promujące podkarpacką wołowinę, kuchnię wybranych hoteli podkarpackich oraz potrawy regionalne. Zainteresowanych zapraszamy także na degustacje komentowane.

Nie zabraknie też innych atrakcji, takich jak występy zespołów muzycznych i tanecznych. Zapowiada się więc smacznie i wesoło. Wsparcie finansowe organizatorzy uzyskali od samorządu Podkarpacia i Urzędu Miasta Rzeszowa.

Rzeszów, Millenium Hall, 22 – 23 czerwca, godz. 11 – do późnych godzin nocnych. Bilet wstępu 15 zł – jednodniowy, 25 zł dwudniowy.

Szczegóły na plakatach oraz na stronie www.galicjavitis.pl

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here