Już wkrótce giełda ogrodnicza i podkarpackie święto winobrania

0
Już wkrótce giełda ogrodnicza i podkarpackie święto winobrania
423c23827096d15f6a3f90fd1a691b32
Udostępnij:

Już w pierwszy weekend października w Boguchwale odbędzie się X Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2015.

Na X Jesienną Giełdę Ogrodniczą oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2015, zapraszają Marszałek Województwa Podkarpackiego, Dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia, Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy „Vinum pro cultura” oraz Stowarzyszenie Winnice Doliny Sanu.

Imprezy te odbędą się w dniach 3 i 4 października 2015 r. w godz. 8. – 16. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W programie m.in.: seminarium „Winnice szansą dla podkarpackich gospodarstw”, podczas którego dr inż. Przemysław Banach, z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie wygłosi wykład „Zakładanie i prowadzenie winnic”, a Roman Myśliwiec, prezes Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia opowie o „Produkcji wina w pigułce”. Natomiast o „Kulturze podawania i spożywania wina” będzie mówił Wiktor Szpak, prezes Jasielskiego Stowarzyszenia Winiarzy „Vinum pro cultura”.

Cały artykuł na strefaagro.nowiny24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here