Nasze Winnice

0
Nasze Winnice
e67ec824afbc9f855ad850f1b49c5b05
Udostępnij:

Nasze Winnice, to portal tworzony z pasją i przez pasjonatów. Każdy, kto w jakimkolwiek wymiarze interesuje się winem, znajdzie tu co dla siebie.

Większość funkcjonujących już portali i bogów dotyczących winiarstwa, dedykowana jest winom zagranicznym, prezentuje zagraniczne wina i winiarzy. Nasz portal jest inny, motywem przewodnim jest polskie winiarstwo, polskie wino, polscy winiarze.

Sporo miejsca poświęcamy także organizowanym w Polsce imprezom winiarskim, konkursom, spotkaniom przy winie i szkoleniom.

Zapraszamy gorąco do współpracy polskie stowarzyszenia winiarskie. Liczymy na to, że skorzystają z oferty i tą drogą będą promować swoje działania, informować o wydarzeniach, a potem je relacjonować.

Wszystko oczywiście będzie bogato ilustrowane fotoreportażami i fotogaleriami.

Portal tworzony będzie przy stałej współpracy z Romanem Myśliwcem. Poprowadzi m.in. dział „Winiarski Rok”, interaktywny kącik porad dla winiarzy. Poznamy także jego inną pasję, którą pochłonięty winiarstwem, przez lata zaniedbywał – fotografię.

Wierzę, że portal Nasze Winnice, szybko stanie się jednym z Waszych ulubionych, często odwiedzanym i regularnie współtworzonym medium.

z winiarskim pozdrowieniem

Ewa Wawro
redaktor naczelna portalu Nasze Winnice
Dziennikarka, pasjonatka i propagatorka polskiego wina. Autorka książek „Winnice w Polsce. Wszystko o enoturystyce” (wyd. Multico), „Winnice Podkarpacia” (wyd. Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia) oraz wielu artykułów o tematyce winiarskiej. Współautorka książek „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka. cz. 1 i 2.” (wyd. Fundacja Galicja Vitis), które zostały nagrodzone przez Międzynarodową Organizację Winorośli i Wina OIV z siedzibą w Paryżu. Prezes Zarządu Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vitis”, dyrektor Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle. Wcześniej sekretarz Stowarzyszenia Winiarzy Podkarpacia. Właścicielka i red. nacz. portali naszewinnice.pl i twojejaslo.pl, współpracownik Magazynu Czas Wina. Współorganizator Międzynarodowego Konkursu Win „Galicja Vitis”. Sędziuje na międzynarodowych konkursach winiarskich, prowadzi szkolenia winiarskie w temacie enoturystyki i marketingu oraz degustacji i oceny wina. Właścicielka „Winnicy Ewy” w Jaśle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here