Do sprzedania działka pod winnicę koło Sandomierza

0
Do sprzedania działka pod winnicę koło Sandomierza
2
Udostępnij:

Sprzedam działkę idealną do założenia winnicy i prowadzenia działalności enoturystycznej o właściwym ukształtowaniu terenu pod taką inwestycję. Działka o powierzchni 1,74 ha położona jest ok. 3 km od Sandomierza w miejscowości Sucharzów, w gminie Sandomierz, powiat sandomierski, w rejonie mającym jedne z najlepszych warunków do uprawy winorośli w Polsce.

W okolicy działa już kilkanaście winnic współpracujących ze sobą w ramach Sandomierskiego Szlaku Winiarskiego. Sandomierz stał się winiarską stolicą, przyjmuje liczne tłumy gości, którzy przybywają tu na imprezy organizowane cyklicznie przez miłośników wina m.in. na Święto Młodego Wina, Piknik Kwitnącej Winorośli, atrakcji turystycznych w naszym rejonie nie brakuje.

Dla winnic zakładanych w Polsce najbardziej odpowiednie są stoki o ekspozycji południowo-zachodniej co chroni winne krzewy przed przymrozkami, a południowo-zachodnia wystawa pozwala winnym krzewom dłużej cieszyć się promieniami popołudniowego i przedwieczornego słońca, co przekłada się na lepszą dojrzałość i jakość winogron.

Działka jest rolno-budowlana położona w spokojnej i wolnej od zgiełku lokalizacji w otoczeniu zieleni, nadaje się do prowadzenia działalności enoturystycznej, jak również pod uprawę (m.in. roślin, krzewów, ogrodu, winnicy) lub jako działka rekreacyjna do wypoczynku w ciszy na łonie natury w cudownym, spokojnym, malowniczym miejscu.

Możliwość dojazdu dwiema drogami.

Obecnie na gruncie znajduje się sad owocowy (jabłonie i kilka drzew czereśni). Sad jest utrzymany w bardzo dobrej kondycji. Istnieje możliwość usunięcia drzew i założenia winnicy jak i również wybudowania domu, lub dowolnego zagospodarowania powierzchni działki.

Powierzchnia: 1,74 ha (możliwość podziału gruntu na mniejsze działki).

Ukształtowanie terenu: stanowisko południowo – zachodnie, w pełni nasłonecznione, wysoki zbocze / stok ok. 220 m.n.p.m.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 882 027 575.

Polecam i zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki.

  • Sprzedaż: Bez pośredników
  • Cena: 258 000 zł
  • Kontakt pod numerem telefonu: 882 027 575

    artykuł sponsorowany
1
1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here