Zmysłowa podróż przez krainę 5 smaków – 28 marca 2014 Piwnica pod Baranami

1
Zmysłowa podróż przez krainę 5 smaków – 28 marca 2014 Piwnica pod Baranami
957f68251a4c401eb034febbf0fc418f
Udostępnij:

Stowarzyszenie Kobiety i Wino działa już rok! Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania w Piwnicy pod Baranami w piątek 28 marca. Chcemy jak zawsze podzielić się z Wami niekonwencjonalnym świeżym spojrzeniem na świętowanie swoich urodzin. Odbędziemy zmysłową podróż, zatrzymując się na pięciu przystankach, na każdym z nich jeden z pięciu smaków zostanie harmonijnie połączony z winem.

Podczas spotkania wystąpi zespół Honzator ze zmysłową Martą Honzatko – autorem bardzo kobiecych tekstów piosenek jest Michał Zabłocki.Więcej informacji już wkrótce, zapisy: kobietyiwino@gmail.com

 

Kobiety i Wino to stowarzyszenie zrzeszające kobiety zawodowo związane z winem oraz wszystkie panie zainteresowane tematyką winiarską. Głównymi celami stowarzyszenia jest edukacja oraz współpraca między członkiniami oparta na networkingu.

Program:

19.30 – 20.00 aperitif

20.00 – 21.15 oficjalne powitanie gości na “Dworcu Głównym” Pracownia pod Baranami oraz degustacja wina Zmysłowa podróż przez krainę 5 smaków – prowadzenie Monika Bielka – Vescovi oraz zaproszeni winiarze i importerzy.

21.15 – 21.30 podsumowanie rocznej działalności stowarzyszenia Kobiety i Wino oraz wręczeniem podziękowań i wyróżnień najaktywniejszym członkiniom stowarzyszenia, tort urodzinowy

21.30 – 22.30 koncert zespołu Honzator z Martą Honzatko w roli głównej

22.30 – bal do białego rana prowadzony przez profesjonalnych tancerzy oraz potrawy przygotowane przez restauratorki – członkinie stowarzyszenia połączone ze specjalnie przygotowaną na ten wieczór selekcją win.

Patronat medialny: Nasze Winnice

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here